Harmonizační těhotenská
celotělová masáž

Pravidelná masáž podporuje zdravý průběh těhotenství a vnímání těla v jiném stavu. Masáže a aromaterapie jsou jedním z významných pomocníků a průvodců touto nádhernou etapou. Jsou bezpečnou a účinnou alternativou léčebných metod a mohou dobře doplňovat normální předporodní péči.

Hmat je prvním smyslem, který se vyvíjí již v lidském zárodku a miminka jej velmi intenzivně vnímají a reagují na něj. Na začátku masáže probíhá konzultace, společně pak vybereme aromaoleje dle Vašich obtíží a preferencí – masáž je tak „ušita“ přímo pro Vas :-)). Závěr masáže je doplněn o masáž obličeje a hlavy, která prohloubí relaxaci maminky s miminkem v bříšku.

Účinky masáže

Těhotné ženy zklidňuje, připravuje ženu na lehčí porod a umožňuje dotýkání a mazlení se s miminkem, uvolňuje křížovou kost, kyčle, snižuje únavu a znatelně zvyšuje energii, upravuje spánkový režim, snižuje zadržování vody v těle, redukuje tvorbu křečových žil a strií, zmírňuje bolesti nohou a zad, uvolňuje psychiku maminky k porodu- „ladí “. Masáž si žena může dopřávat od 13. týdne těhotenství až do porodu. Po 36. týdnu můžu přidat ženské vůně ladící ženu a děťátko ke zrození. 

Kontakt

  • Mgr. Eva Vaňková
  • Mobil: +420 732 563 485
  • e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Vytvořeno z lásky k mojí ženě. Všechna práva vyhrazena 2023.